ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Yeni Nesil Danişman Öğrenci Koçluğu Ve Psikolojik Danışmanlık - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(552) 798 84 86
Adres Alibeyköy mahallesi Atatürk cad. No:7 D:1 (Biz Cevahir AVM yanı) Alibeyköy-EYÜP/İSTANBUL
SektörHizmet Sektörü
Mailinfo @ yeninesildanisman.com
Görüntülenme925 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/yeni-nesil-danisman-/
Eklenme Tarihi29-08-2021
Puan Ver
Konumu

 YENİ NESİL DANIŞMAN ÖĞRENCİ KOÇLUĞU


Öğrenci koçluğu talebinizi karşılayacak Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun öğrenci koçları bizde hizmet vermektedir. Öğrenci koçu Gaziosmanpaşa talebinizi en kısa zamanda karşılamaya hazırız . Merkezimiz Eyüpsultan ilçesindedir. Size çok yakınız. Hemen bizle tanışmalısınız.

Yeni nesil danışman öğrenci koçluğu hizmetimizde; hedef belirleme, etkin ders çalışma, dikkat geliştirme, motivasyon, öğrenme stilleri, yeni nesil soru çözüm taktikleri ve sınav kaygısı ile baş etmekten meslek seçimi, kariyer planlamasına kadar pek çok konuda öğrenciye ihtiyacı olan destek sunulur. 

 Öncelikle psikoloğa gidip gitmemeye karar vermek isteyen bir kişinin, gitmeden önce kendisini ölçüp tartması, problemlerinin hangi seviyeye ulaştığını değerlendirmesi gerekir. Yeni Nesil Danışman olarak sizlere merkezimizde yardımcı olmak isteriz. Merkezimizde hem çocuk hem ergen hem de yetişkinlere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU PROGRAMIMIZDA NELER VAR?


HEDEF BELİRLEME
ÇALIŞMA PROGRAMI 
ZAMAN YÖNETİMİ 
MOTİVASYON 
SINAV TAKTİKLERİ
SINAV KAYGISIYLA BAŞA ÇIKMA 
ÖZGÜVEN 
HEDEFE KİTLENME
YENİ NESİL TAKTİKLER
EKSİKLERİ BELİRLEME
EKSİKLERİ GİDERME

 YENİ NESİL DANIŞMAN PSİKOLOJİK DANIŞMAN

Psikolog Gaziosmanpaşa arayışınız için sizleri daha yakından tanıyabilmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ÖN GÖRÜŞMEMİZ ÜCRETSİZDİR. Sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik her zaman desteğe hazırız. Detaylı bilgi için danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

 

 

NEDEN? YENİ NESİL DANIŞMAN


Birebir ilgilenme Uzman Psikolog Samimiyet Güleryüz Makul fiyat
 

 

Adresimiz: Alibeyköy mah. Atatürk cad. No:7 / 1, (Biz Cevahir AVM yanı) 34060 Alibeyköy-Eyüpsultan/İstanbul


Tel: 0 552 798 84 86 (Randevu almak için arayın)


Email: [email protected]


Web: www.yeninesildanisman.com


Instagram: www.instagram.com/yeninesildanisman/


Yeni Nesil Danişman Öğrenci Koçluğu Ve Psikolojik Danışmanlık firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Yeni Nesil Danişman Öğrenci Koçluğu Ve Psikolojik Danışmanlık Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Yeni Nesil Danişman Öğrenci Koçluğu Ve Psikolojik Danışmanlık için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Yeni Nesil Danişman Öğrenci Koçluğu Ve Psikolojik Danışmanlık Firması 29-08-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 29-08-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 925 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05527988486
Güvenlik Kodu: