Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş ye nasıl ulaşabilirim?

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş, İstanbul ilinin Ümraniye-Dudullu ilçesinde bulunan özel bir savunma sanayi ürünlerinin üretildiği bir kurumdur. Ayrıca firmanın Pendik ilçesinde ve Ankara ilinde diğer 2 şubesi daha bulunmaktadır.

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş ye nasıl iletişim sağlayabilirim?

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş ye iletişim sağlamak için 216 630 2600 telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca kurumun http://armsan.com/tr/​​​​​​​ adlı web adresinden firma hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş nin hizmet alanı nedir?

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş 2006 yılında kurulmuş olan ateşli silah imalatçı firmalarıdan biridir. Armsan, makine parkuru, personel kadrosu ve teknik altyapısı gibi her türden hafif ateşli silahları ve parçalarını geliştirmekte ve seri üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş nin çalışma saatleri nedir?

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş, hafta içi her gün 08:00  ile 18:00 saatleri arasında çalışmaktadır, bu saatler arasında firmayı arayabilir ve iletişim sağlayabilirsiniz. Hafta sonu  firma çalışmamaktadır.

 

Armsan Silah Sanayi Adresi Nerede?

Adresi: Dudullu osb 1. cadde no: 32 ümraniye i̇stanbul 34775 türki̇ye

Armsan Silah Sanayi Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 216 630 2600

Armsan Silah Sanayi Hangi İldedir?

Armsan Silah Sanayi Bulundugu İl: İstanbul