ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bianco Carrara Mermer - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0 531 691 08 38
SektörYapı ve İnşaat
Mailinfo @ biancocarraramermer.com
Görüntülenme383 Kez Görüntülendi.
WebsiteBianco Carrara Mermer
Eklenme Tarihi09-06-2022

Firma Adresi : Gazi Cad. No:13 Merve Mah. Sancaktepe, 34791, Istanbul

Bianco Carrara Mermer
Bianco Carrara Mermer beyaz renk yoğunluğu üzerine gri damar dalgaları ile bilinmektedir. Beyaz Carrara sağlam olması projelerde ana döşeme taşı olarak kullanılmasını kolaylaştırmaktadır.

Bianco Carrara Mermer yoğun beyaz rengi üzerine hafif kılcal sayılabilecek gri damar yapısı bulunmasına karşılık, Calacatta Mermer gruplarında kalın ve oldukça göze görünür damar yapısı dikkati çekmektedir. Döşeme alanlarında en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi damar takibinin yapılabilmesidir. Damar takibi yapılan döşeme uygulamalarında projenize değer katan bir güzellik yaratılmaktadır. Bir çok mimari projede kullanılan beyaz İtalyan seleksiyonları ülkemizde de tercih edilmektedir. Çok özel yapılması planlanan projelerin belli kısımlarında damarlı Calacatta Bookmatch olarak karşılıklı kullanılarak çok güzel bir görünüp yakalanabilmektedir.

Telefon numarası: 0 531 691 08 38

Firma adresi ve konumu: Gazi Cad. No:13 Merve Mah. Sancaktepe, 34791, Istanbul

Bianco Carrara Mermer Sancaktepe / İstanbul

Bianco Carrara Mermer firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.biancocarraramermer.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Bianco Carrara Mermer Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bianco Carrara Mermer için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bianco Carrara Mermer Firması 09-06-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 09-06-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 383 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05316910838

Güvenlik Kodu: