ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Carconcept - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(531) 630 04 25
Adres Maslak Mahallesi Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 13.sok 443/1, 34398 Sarıyer / İSTANBUL
SektörOtomotiv Firmaları
Mailbt @ carconcept.com.tr
Görüntülenme546 Kez Görüntülendi.
WebsiteCarconcept
Eklenme Tarihi18-01-2022
Puan Ver
Konumu
Alanımızda Tecrübeli & Profesyoneliz

1998 yılında çıktığımız bu yolda müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına piyasada verilen hizmetler ile çözümler arasında uyumsuzluk olduğunu gördük ve “ Yeni Nesil Otomotiv Hizmetleri “ sloganı ile faaliyetlerimize başladık.

Müşterilerimizden aldığımız geribildirimler ile teknolojik gelişmelere paralel olarak , uygulamalarımızı hızlı ve çözüm odaklı olacak şekilde geliştirdik.

Zaman içerisinde  hızlı ve düşük maliyetli uygularımız neticesinde 3000 den fazla Mutlu Müşterimizin sayısını her geçen gün artırmakta ve Car Concept Ailesini büyütmekteyiz…

Car Concept , en yüksek kalitedeki hizmeti ; sözünde durarak ,alanında en iyi olanlar ile çalışarak ve sürekli daha iyisini hedefleyip fark yaratarak vermektedir.

Hedefimiz İhtiyaç anında çözüm için ilk akla gelen marka olmaktır.

 

Hizmetlerimizi Sınırlandırmadık

Car Concept olarak Mini Onarım Hizmetleri ile başladığımız bu yolda sırası ile Hasar Onarımı , Oto Kuaför ve son olarak Mekanik Onarım Hizmetlerini sunmaya başladık. 10 yıl içerisinde %98 oranında mutlu müşterimiz ile daha da büyüyerek 3.000 kişilik dev bir aile olduk. Değerli müşterilerimizin tüm Hasar Onarım , Periyodik ve Mekanik Bakım,  Arıza Tespit işlemleri ve  Oto Kuaför ihtiyaçlarına da hizmet vermek için yeni tesislerimizi ve çalışma arkadaşlarımızı bünyemize kattık. Şu an Maslak Atatürk Oto Sanayi sitesinin tüm hizmetleri kendi bünyesinde sunabilen  en büyük firması olduk.

 

Avrupa’nın  Car Care alanında en prestijli markalarından biri olan İsviçre merkezli
Waxoyl  AG ve   Mini Onarım konusunda önde gelen firmalarından  Hollanda merkezli WPT Automotive BV  firmalarının  11 yıldır Türkiye distribütörülüğünü sürdürmekteyiz.

Bireysel müşterilerimize sunduğumuz çözümlerin yanında Borusan Otomotiv , Groupe PSA Türkiye (Peugeot, Citroën, Opel ve DS )  ve  VavaCars  başta olmak üzere birçok kurumsal müşterimiz ile  ihtiyaçları doğrultusunda çözüm ortaklığımızı sürdürmekteyiz.

Son 11 Yılda ülkemiz genelinde zaman zaman meydana gelen Dolu afetlerinin tümünde , afetin meydana geldiği yerlerde profesyonel ekiplerimiz ile hasara uğrayan bireysel ve kurumsal müşterilerimize ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri yerinde sağladık. Halihazırda iklim değişikliğine bağlı dolu afetlerinin devam edeceği öngörüsünde bulunarak Türkiye’nin en büyük ekiplerini bünyemizde barındırmaktayız.


Carconcept firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://carconcept.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Carconcept Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Carconcept için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Carconcept Firması 18-01-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 18-01-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 546 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05316300425
Güvenlik Kodu: