ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Clinic Moda Kadıköy Diş Kliniği - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(542) 449 55 22
SektörSağlık Kuruluşları
Mailinfo @ clinicmoda.com
Görüntülenme301 Kez Görüntülendi.
WebsiteClinic Moda Kadıköy Diş Kliniği
Eklenme Tarihi21-12-2022

Firma Adresi : Caferaga Mah. Sakız Sokak. Moray Apt, 34710 Kadıköy/İstanbul

Clinic Moda Diş Kliniği, hastalarına Türkiye’nin en prestijli hizmetini vermek amacıyla Kadıköy‘de tek merkezde hizmet sunmaktadır.

Clinic Moda modern ekipmanlar, alanında uzman hekimler ve çalışanlar ile her zaman kendisini ileri taşımayı hedeflemektedir.

Hastalarına, mükemmel gülümsemeler vermeyi amaç edinen Clinic Moda sunduğu hizmetleri ile sizlere farklı deneyimler yaşatmak üzerine kuruludur.

Diş Kliniğimiz

Hastalarımız için üst düzey teknoloji ve alanında uzman çalışanlarımız ile en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Koruyucu Hekimlik

Tedavi olan hastalarımızın, tedavi sonrasındaki takiplerini de düzenli olarak yaparak hizmetimizi klinik dışında da devam ettiriyoruz.

Telefon numarası: 0(542) 449 55 22

Firma adresi ve konumu: Caferaga Mah. Sakız Sokak. Moray Apt, 34710 Kadıköy/İstanbul

Clinic Moda Kadıköy Diş Kliniği Kadiköy / İstanbul

Clinic Moda Kadıköy Diş Kliniği firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.clinicmoda.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Clinic Moda Kadıköy Diş Kliniği Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Clinic Moda Kadıköy Diş Kliniği için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Clinic Moda Kadıköy Diş Kliniği Firması 21-12-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 21-12-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 301 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05424495522

Güvenlik Kodu: