ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Etem Ambalaj - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(544) 420 66 12
SektörPlastik Yan Sanayi
Mailetemambalajposet @ gmail.com
Görüntülenme276 Kez Görüntülendi.
WebsiteEtem Ambalaj
Eklenme Tarihi17-11-2022

Firma Adresi : Tormak Sanayi Sitesi L Blok No:5 İkitelli - Başakşehir

Etem Ambalaj olarak çalışmalarımızı her zaman müşteri memnuniyetini baz alarak gerçekleştiririz. Hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürürüz. Müşterilerimize sektörümüzde en iyi hizmeti sunmak adına çalışıyoruz. 

Alanında uzman ekiplerimiz baskı poşet konusunda sürekli olarak çalışmalarını sürdürür. Firma olarak gelişen teknolojiye sürekli olarak ayak uydururuz. Firmamız alanında en iyi hizmeti verebilmek için sürekli olarak kendini yeniler ve teknolojiye ayak uydurma adına çalışmalarını sürdürür. Etem ambalaj olarak baskı poşet sektöründe uzun yıllardır çalışmalarımızı sürdürürüz. Başarılarımızın gelecek nesillere aktarılması için başarılı adımlar atarız. Çalışmalarımızı başarılı bir şekilde sürdürmek adına kendimizi geliştiriyoruz. İşimizi titizlik ile yapıyoruz. Çalışmalarımızı sürdürürken kendimizi geliştirmek adına da atılımlar yapıyoruz. Bunun yanında çevreye karşı her zaman duyarlı bir şekilde hareket ederiz. .

Telefon numarası: 0(544) 420 66 12

Firma adresi ve konumu: Tormak Sanayi Sitesi L Blok No:5 İkitelli - Başakşehir

Etem Ambalaj Başakşehi̇r / İstanbul

Etem Ambalaj firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://etemambalaj.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Etem Ambalaj Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Etem Ambalaj için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Etem Ambalaj Firması 17-11-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 17-11-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 276 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05444206612

Güvenlik Kodu: