ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Fark Sürücü Kursu - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(533) 135 47 58
Adres Cebeci̇ mah. 1. cebeci̇ caddesi̇ no:11 kat:5 sultangazi̇ / i̇stanbul
SektörEğitim Sektörü
Görüntülenme809 Kez Görüntülendi.
WebsiteFark Sürücü Kursu
Eklenme Tarihi24-12-2020
Puan Ver
Konumu

Fark Sürücü Kursuna nasıl ulaşabilirim?

Fark Sürücü Kursu, İstanbul ilinin Sultangazi ilçesinde bulunan özel bir sürücü eğitimi merkezidir. Ayrıca Bağcılar da bir şubesi daha bulunmaktadır. Kursa metro, metrobüs, otobüs veya özel araçlarınız ile İstanbul’un her ilçesinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fark Sürücü Kursuna nasıl iletişim sağlayabilirim?

Fark Sürücü Kursuna iletişim sağlamak için 533 135 4758 telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıcakurumun https://farksurucukursu.com/ adlı web adresinden kurum hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fark Sürücü Kursunda hangi sınıf ehliyet eğitimleri alabilirim?

Fark Sürücü Kursunda, A1, A2, A, B, C, D, CE, G, F ve D başta  olmak üzere 18 farklı sınıf araç ehliyeti eğitimi verilmektedir. Ehliyet eğitiminde ilk yardım eğitimi ve direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

 

Fark Sürücü Kursunda temel hizmet anlayışı nedir?

Fark Sürücü Kursunda temel amaç, kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmektir.

Fark Sürücü Kursunun çalışma saatleri nedir?

Fark Sürücü Kursuna, haftanın her günü (Pazartesi- Pazar) 09:00  – 21:00 çalışma saatleri içerisinde ulaşabilir ve irtibat sağlayabilirsiniz.


Fark Sürücü Kursu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://farksurucukursu.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Fark Sürücü Kursu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Fark Sürücü Kursu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Fark Sürücü Kursu Firması 24-12-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 24-12-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 809 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05331354758
Güvenlik Kodu: