ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Fatih Halı Yıkama - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(541) 822 38 21
Adres Fatih, İstanbul
SektörTemizlik Firmaları
Mailfatihtehaliyikama @ fatihtehaliyikama.com
Görüntülenme616 Kez Görüntülendi.
WebsiteFatih Halı Yıkama
Eklenme Tarihi29-01-2021
Puan Ver
Konumu

Fatih halı yıkama hizmeti veren fatihtehaliyikama firmamız siz İstanbul halkına halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama hizmetleri vermektedir. Uzun zamandır vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda yüksek bir kullanıcı potansiyeli yakalamış ve yüksek oranda memnun kalan müşterimiz olmuştur.

İstanbul halı yıkama hizmetimizde doğal ürünler kullanarak sağlığınızın olumsuz etkilenmesinin önüne geçiyoruz. Derinlemesine temizlik gerçekleştirmenin yanı sıra antbakteriyel ürünleri tercih etmiş olduğumuzdan dolayı alerji durumlarına karşı da önlem almış oluyoruz.

Fatih halı yıkama firmaları arasında Fatihte halı yıkama fabrikamızı tercih ederek uygun fiyatlara kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.


Fatih Halı Yıkama firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://fatihtehaliyikama.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Fatih Halı Yıkama Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Fatih Halı Yıkama için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Fatih Halı Yıkama Firması 29-01-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 29-01-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 616 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05418223821
Güvenlik Kodu: