ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Fatih Halı Yıkama - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(541) 822 38 21
SektörTemizlik Firmaları
Mailfatihtehaliyikama @ fatihtehaliyikama.com
Görüntülenme808 Kez Görüntülendi.
WebsiteFatih Halı Yıkama
Eklenme Tarihi29-01-2021

Firma Adresi : Fatih, İstanbul

Fatih halı yıkama hizmeti veren fatihtehaliyikama firmamız siz İstanbul halkına halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama hizmetleri vermektedir. Uzun zamandır vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda yüksek bir kullanıcı potansiyeli yakalamış ve yüksek oranda memnun kalan müşterimiz olmuştur.

İstanbul halı yıkama hizmetimizde doğal ürünler kullanarak sağlığınızın olumsuz etkilenmesinin önüne geçiyoruz. Derinlemesine temizlik gerçekleştirmenin yanı sıra antbakteriyel ürünleri tercih etmiş olduğumuzdan dolayı alerji durumlarına karşı da önlem almış oluyoruz.

Fatih halı yıkama firmaları arasında Fatihte halı yıkama fabrikamızı tercih ederek uygun fiyatlara kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon numarası: 0(541) 822 38 21

Firma adresi ve konumu: Fatih, İstanbul

Fatih Halı Yıkama / İstanbul

Fatih Halı Yıkama firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://fatihtehaliyikama.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Fatih Halı Yıkama Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Fatih Halı Yıkama için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Fatih Halı Yıkama Firması 29-01-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 29-01-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 808 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05418223821

Güvenlik Kodu: