ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kolektif Yazılım - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(542) 835 53 78
Adres Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Tura Sokak No:7 Kastamonu/MERKEZ
SektörYazılım Firmaları
Mailinfo @ kolektifyazilim.com.tr
Görüntülenme17 Kez Görüntülendi.
WebsiteKolektif Yazılım
Eklenme Tarihi30-12-2022
Puan Ver
E-TİCARET YAZILIMLARI

B2C E-Ticaret Yazılımları diğer söylemle Hazır e-ticaret paketleri, önceden hazırlanmış ve birçok özellik içeren e-ticaret platformlarıdır. Bu paketler, e-ticaret yapmayı düşünen kişilere ve kuruluşlara hızlı ve kolay bir şekilde e-ticaret işletmeleri kurma olanağı sunar. 

B2B e-ticaret yazılımları, işletmeler arasında elektronik ortamda ticaret yapılmasını sağlayan yazılımlardır. Bu yazılımlar, işletmelerin ürünlerini ve hizmetlerini online olarak satışa sunmasını, siparişleri almasını ve teslimatlarını yönetmesini sağlar.

C2C Pazaryeri (Consumer-to-Consumer) yazılımları, üretici ve tüketicilerin birbirleriyle doğrudan iletişim kurarak ürünleri ve hizmetleri satın alıp satabildiği yazılımlardır.


Kolektif Yazılım firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://kolektifyazilim.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Kolektif Yazılım Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kolektif Yazılım için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: