ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Pomelo Soft - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 532 57 21
Adres Küçükbakkalköy Mah. Dudullu Cad. No:23-25 Brandium Residence R2 Blok Kat: 11 Daire: 107
SektörYazılım Firmaları
Mailinfo @ pomelosoft.com
Görüntülenme703 Kez Görüntülendi.
WebsitePomelo Soft
Eklenme Tarihi03-11-2020
Puan Ver
Konumu

pomelo Soft Olarak; Hızla Gelişen Teknolojiyi Takip Ederek Firmaların Ihtiyaçları Doğrultusunda, Güncel Teknolojilerle çözümler Sunuyoruz. Web Tasarım, Yazılım çözümleri, Reklamlar Ve Seo Gibi Dijital Dünyanın Gerekleri olan çalışmalarda Referansları Ile Kendini Ispatlamış Olan Pomelo Soft Ekibi Olarak; Tüm Dijital Talepler Için çözüm Sunmaktayız. dijital Dünyanın Her Geçen Gün Daha çok Hayatımıza Yerleşmesiyle Markaların, Firmaların Kendilerine Yer Bulması Oldukça önemli Hâle Geldi. Bu Noktada ürettiğimiz çözümleri Bir Işten Daha Fazlası Olarak Gören Bizler Için, Iş Etiği daima ön Sıradadır. Vizyonunu Ve Misyonunu Disiplin üzerine Kuran şirketimiz, müşterilerini Dijital Evrene Başarıyla Adapte Eder.

firmamızın Merkezi İstanbul'da Olmakla Birlikte dünyadaki Tüm Firmalar Için Yazılım çözümleri üretmekteyiz. Dünyanın Neresinde Olursanız Olun Bir Tık Uzağınızda Olmamızın Güvencesiyle, birlikte Ortaya Bir Proje çıkarmak Başarılarınızın öncüsü Olacaktır.

daima Müşteri Memnuniyetini Esas Alan Firmamız, Aynı Zamanda çevresel Ve Toplumsal Konularda Da Son Derece Duyarlıdır.

5 Yılı Aşkın Süredir Sektörde Faaliyet Gösteren Tecrübeli Ekibimiz Ile Sizlere Profesyonel çözümler Sunmak Için çalışıyoruz. Teknolojiyi Yakından Takip Ediyor, Analiz Ediyor Ve Gerekli Görülmesi Halinde çözümlerimize Dahil Ediyoruz. Ekip Olarak Ihtiyaçlarınızı Analiz Edip Sizler Için En Uygun çözümü Uyguluyoruz.

çağın Gereğine Uymak Noktasında Pomelo Soft Ile Rekabeti Belirleyen Taraf Siz Olursunuz.

 


Pomelo Soft firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.pomelosoft.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Pomelo Soft Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Pomelo Soft için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Pomelo Soft Firması 03-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 03-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 703 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08505325721
Güvenlik Kodu: