ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Konya Temizlik Şirketleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(554) 372 59 69
Adres Akıncılar Mh. Ilgın Sokak, No: 51 SELÇUKLU/KONYA
SektörTemizlik Firmaları
Görüntülenme815 Kez Görüntülendi.
WebsiteKonya Temizlik Şirketleri
Eklenme Tarihi08-05-2021
Puan Ver
Konumu

KONYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Barışhan Temizlik, Konya da Selçuklu ve Karatay ve Meram tüm temizlik ihtiyaçlarınız için hizmet vermektedir.

Prensip sahibi Konya Temizlik şirketleri olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek , size ekstra iş yükü ve zahmet bırakmadan , gözünüz arkada kalmadan en kaliteli şekilde profesyonel bir ekiple tüm temizlik hizmeti işlerinize yardımcı olmaktayız. 

Daire, Villa, İnşaat Sonrası Temizlik, Ofis, İş Yeri, Boş Daire, Taşınma Durumunda ve Ev Temizliğinde En Kalıcı Profesyonel Çözümler Barışhan Temizlik Ekibiyle Sunmaktayız.


Konya Temizlik Şirketleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.konyatemizliksirketleri.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Konya Temizlik Şirketleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Konya Temizlik Şirketleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Konya Temizlik Şirketleri Firması 08-05-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 08-05-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 815 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05543725969
Güvenlik Kodu: