ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kuryenet İletişim - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası444 93 93
Adres 2. Sanayi Cd. No:10, 34956 Aydınlı - İstanbul Ay Osb - Tuzla - İstanbul
SektörBilişim Firmaları
Görüntülenme1,384 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/kuryenet-iletisim/
Eklenme Tarihi27-09-2021
Puan Ver

Ülkemizin en büyük ulusal posta işletmesi Kuryenet iletişim bilgileri için doğru yerdesiniz. Kurumsal çerçevede faaliyetlerini yürüten firmaların dağıtım hizmetlerini gerçekleştiren firma aynı zamanda gönderi takibini ıslak imzalı teslim belgelerini elektronik ortamda yıllarca saklıyor. Müşteri hizmetleri ve Çağrı merkezine 444 93 93 (dilerseniz linke tıklayarak doğrudan erişebilirsiniz ) numaralı telefondan ulaşabileceğiniz firmanın tüm Türkiye’yi kapsayan geniş bir faaliyet alanı buluyor. 500’ün üzerinde acenteye sahip şirket sistemlerinde akıllı otomasyon teknolojileri kullanıyor. Ayrıca günlük 1milyon adet çıkış kapasitesi ile firma dağıtım sektöründe pek çok yeniliği getirmeyi başarmıştır.

Kurye Net İletişim

Aynı zamanda doğrudan internet sayfasından ulaşabileceğiniz hızlı erişimi ile kurye net iletişim oldukça seri bir bağlantı ağıyla müşterilerine hizmet sunuyor. Bunun dışında teslim edilemeyen gönderileri hızlı bir şekilde müşterilerine iade eden şirketin istatistikî raporlama arşivleri bilgileri 10 yıl muhafaza ediyor. Gönderilerinizin ilk teslimatta yerine ulaşamaması durumunda 15 gün içerisinde ikinci kez adrese ulaştıran şirket durumdan sizleri anında haberdar ediyor. Ayrıca alıcıya neden teslim edilemediği ile ilgili ayrıntılı bilgi paylaşan şirket sizleri detaylı şekilde bilgilendiriyor. Bunun dışında alıcının vefat etmiş olması, deprem veya savaş gibi mücbir nedenler haricinde faaliyetlerini sürdüren firma müşteriye özel veri akışı sağlıyor.

Posta Dağıtım Şirketi Olarak Pek Çok Yeniliği Aynı Anda Kullanıyor

Modern posta dağıtım şirketi olarak pek çok yeniliği hizmetlerine yansıtan firmaya teslim edilen evraklar aynı zamanda uygun formatta paketleniyor. Örneğin kit oluşturma, zarflama veya poşetleme hizmetleri bulunan şirketten beklediğiniz evrakı takip numarası ile izleyebiliyorsunuz. Web sayfalarında bireysel takip ve kurumsal takip olarak ikiye ayrılan bu sisteme takip numaranızı girerek kargonun mevcut sürecini doğrudan izleyebiliyorsunuz. Ayrıca müşteri takibi için kendi sistemlerine giriş izni veren firma alıcılar için farklı bir algoritma ile bu hizmetini sürekli online şekilde kesintisiz sürdürüyor.

Evrak Dağıtımı Disiplinli Bir Şekilde Gerçekleşiyor

Takdir edileceği gibi önemli evrak dağıtımı ciddi bir süreci gerektiriyor. Sonuçta gönderici ve alıcı açısından hayati önem taşıyan bu tarz bir dağıtımda hatalı bir işleyiş söz konusu olmamalıdır. Kuryenet iletişim hattına doğrudan linkten ulaşabilirsiniz. Esenlikler diliyoruz.

YORUMLAR

Rıdvan Aras

Allah sizin bintürlü belanızı versin 30günde bir kart gelmezmi


Kuryenet İletişim firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Kuryenet İletişim Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kuryenet İletişim için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: