ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Mark-Ha.com - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 520 18 81
Adres Hocapaşa Mah. Hüdavendigar cad. Mehmet Murat Sokak Kocaoğlu İş Merkezi No:8 Kat:4 Ofis:60-61 Sirkeci / Fatih
SektörGiyim Sektörü
Mailmarkha2009 @ gmail.com
Görüntülenme19 Kez Görüntülendi.
WebsiteMark-Ha.com
Eklenme Tarihi19-01-2023
Puan Ver
Konumu https://goo.gl/maps/eEnbcgJtVQvgJqiu6

Mark-ha.com ve kendinizi yeniden keşfetmeye hoş geldiniz…

Ticaret hayatına 1994, E-ticaret hayatına 2007 yılında ‘e-afashions.com’ olarak başlayan şirketimiz, geniş vizyonu ve profesyonelliği, müşteri memnuniyetine dayalı felsefesi, en iyi kaliteyi en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırma ilkesiyle, yeni bir yapılanma ve değişim içine girmeyi ve büyümeyi gerekli görmüş ve 2009 Ocak ayından itibaren Mark-ha.com olarak sizlerle yeniden buluşmuştur. 

İstanbul (Sirkeci) merkezli olup, Londra (North Finchley)’da şubesi bulunan ve diğer ülkelerde de faaliyet hazırlıklarını sürdüren Mark-ha.com dünya modasını ve son trendleri sizin için tek bir adreste buluşturmayı ve ihtiyacınız olan kaliteyi evinize getirmeyi amaç edinmiştir. 

Mark-ha.com müşteri merkezli politikası ile müşteri hizmetleri standardını en üst seviyede tutarak ürün siparişinden, teslimata ve satış sonrası desteğe kadar geçen süreçte keyifli bir alışveriş yapabilmenizi hedefler. İç giyim, ev giyimi, kozmetik, parfüm gibi geniş ürün yelpazesine sahip internet mağazamızda yeni sezon ürünler ulaşılabilir fiyatlarla satılmaktadır.


Mark-Ha.com firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.mark-ha.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Mark-Ha.com Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Mark-Ha.com için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Mark-Ha.com Firması 19-01-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 19-01-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 19 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02125201881
Güvenlik Kodu: