ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Onur Kauçuk Silikon - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası05063571936
Adres Keçeci Piri mah. Çakırgöz sk. No:16 Beyoğlu/İSTANBUL
SektörSanayi
Mailinfo @ onurkaucuksilikon.com
Görüntülenme28 Kez Görüntülendi.
WebsiteOnur Kauçuk Silikon
Eklenme Tarihi06-06-2023
Puan Ver
Konumu

ONUR KAUÇUK SİLİKON adlı firmamız çok uzun süredir bu sektörün önde gelen firlarındandır.

1984 yılında Yasin Çetinkaya tarafından üretim faaliyetlerine başlangıç yapan onur kauçuk her geçen gün yenilenen teknoloji ve ar-ge çalışmalarıyla bugünlere başarılarla kavuşmuştur. Kauçuk ve türevlerinin üretimiyle hem istihdam sağlayarak ülkemize katkı sağlamakta hem de yerli piyasa ve ihracat ile büyümeye devam etmektedir.

Onur kauçuk ailesi olarak izlediğimiz politika; sizlere , zamanında istenilen kaliteyi olması gereken maliyetle sunmaktır.
Her geçen gün dünya da sektörümüzle alakalı gelişimleri takip ederek gerekli teknolojiyi temin edip en iyi ürünü ortaya koymaya çalışıyoruz. Bizi sektörde ki diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz işin hem tezgah diye adlandırılan sürecinden geçip hem de eğitimini almış olmamız ve bunun yanında kimyasal formüller ve mühendislik desteğiyle de hem kalıplama teknolojisine destek oluyoruz hem de üretim projesinde gerekli ar ge desteğini veriyoruz.


Onur Kauçuk Silikon firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://onurkaucuksilikon.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Onur Kauçuk Silikon Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Onur Kauçuk Silikon için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Onur Kauçuk Silikon Firması 06-06-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 06-06-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 28 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05063571936
Güvenlik Kodu: