ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Penta Pen - Sineklik Sistemleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(545) 508 71 40
Adres Orhangazi Mah. Alparslan Türkeş Cad. No:21/4 Pendik / ISTANBUL
SektörSanayi
Mailinfo @ pentapen.com
Görüntülenme169 Kez Görüntülendi.
WebsitePenta Pen - Sineklik Sistemleri
Eklenme Tarihi03-05-2022
Puan Ver

2015 Yılında Türkiye, Hollanda, Almanya ve Belçika ülkelerinde Fabrika ve Showroom mağazaları ile kurulan PENTA PEN kurulduğu tarihten bu yana Toptan ve Perakende olarak Kusursuz İmalat ile Sineklik, Plise Perde, Zip Perde ve Jaluzi üretimi ile avrupa ülkelerinin ürün ihtiyacını karşılamaktadır.

PENTA PEN, 7/24 kesintisiz iletişim, sağlamlık ve kalite kavramlarını ekonomik çözümler şeklinde uygulanabilir hale getirmiştir. PENTA PEN, Yurt İçi veya Yurt Dışı tecrübeli ve deneyimli kadrosu ile 100% müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet sunmaktadır. Yanı sıra sineklik aksesuarları tarafında aktif imalat ile üretim yapan PENTA PEN, Sineklik sistemleri ile ürün gamını büyüterek ihtiyaçları karşılayan tek firmadır.

PENTA PEN, Amacı deneyim ile müşterilerimize ürün gruplarımız içinde sistem ve dizayn çözümleri üretmek.


Penta Pen - Sineklik Sistemleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.pentapen.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Penta Pen - Sineklik Sistemleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Penta Pen - Sineklik Sistemleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: