ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Penta Pen - Sineklik Sistemleri - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(545) 508 71 40
SektörSanayi
Mailinfo @ pentapen.com
Görüntülenme343 Kez Görüntülendi.
WebsitePenta Pen - Sineklik Sistemleri
Eklenme Tarihi03-05-2022

Firma Adresi : Orhangazi Mah. Alparslan Türkeş Cad. No:21/4 Pendik / ISTANBUL

2015 Yılında Türkiye, Hollanda, Almanya ve Belçika ülkelerinde Fabrika ve Showroom mağazaları ile kurulan PENTA PEN kurulduğu tarihten bu yana Toptan ve Perakende olarak Kusursuz İmalat ile Sineklik, Plise Perde, Zip Perde ve Jaluzi üretimi ile avrupa ülkelerinin ürün ihtiyacını karşılamaktadır.

PENTA PEN, 7/24 kesintisiz iletişim, sağlamlık ve kalite kavramlarını ekonomik çözümler şeklinde uygulanabilir hale getirmiştir. PENTA PEN, Yurt İçi veya Yurt Dışı tecrübeli ve deneyimli kadrosu ile 100% müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet sunmaktadır. Yanı sıra sineklik aksesuarları tarafında aktif imalat ile üretim yapan PENTA PEN, Sineklik sistemleri ile ürün gamını büyüterek ihtiyaçları karşılayan tek firmadır.

PENTA PEN, Amacı deneyim ile müşterilerimize ürün gruplarımız içinde sistem ve dizayn çözümleri üretmek.

Telefon numarası: 0(545) 508 71 40

Firma adresi ve konumu: Orhangazi Mah. Alparslan Türkeş Cad. No:21/4 Pendik / ISTANBUL

Penta Pen - Sineklik Sistemleri Pendi̇k / İstanbul

Penta Pen - Sineklik Sistemleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.pentapen.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Penta Pen - Sineklik Sistemleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Penta Pen - Sineklik Sistemleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Penta Pen - Sineklik Sistemleri Firması 03-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 03-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 343 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05455087140

Güvenlik Kodu: