ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Perde Mekanizmaları - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(543) 571 28 82
Adres İvedik Osb Mahallesi Ağaçisleri Sitesi 1372.Cadde Kat 2 No:1 Yenimahalle/Ankara
SektörPlastik Yan Sanayi
Mailinfo @ perdemekanizmalari.com.tr
Görüntülenme38 Kez Görüntülendi.
WebsitePerde Mekanizmaları
Eklenme Tarihi27-10-2022
Puan Ver
Konumu

Bavella Plast; stor perde mekanizmaları, zebra perde mekanizmaları, dikey perde mekanizmaları ve perdecilik sektöründe ihtiyaç duyulan tüm ekipman ve aksesuarların üretimini ve üretim sonrası toptan satış süreçlerini gerçekleştiren bir markadır. Bavella Plast bünyesinde bulunan iki farklı plastik enjeksiyon tesisinde 15 kişilik ekibimizle beraber çalışmaktayız. Çalışma sürecimiz ileri üretim teknolojileri ile üretimin gerçekleştirilmesi, üretilmiş olan ürünlerin test edilmesi, kalite kontrol ve değerlendirmelerin sonucunda sürekli AR-GE iyileştirmelerinin yapılması aşamalarını içermektedir.

Geniş üretim kapasitemiz sayesinde ürünlerimizin çeşitli pazarlarda satışını gerçekleştirmekteyiz. Türkiye, Azerbaycan, Kıbrıs, Irak, Polonya, Almanya, Avusturya başta olmak üzere tüm dünyaya ürünlerimizi sunmaktayız. Üretimde çok çeşitli ve ekonomik serili ürünler, kaliteli ve dayanıklı plastik ürünler kategorilerinde alternatifler oluşturduk. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlere bağlı olarak ürünlerimizde iyileştirme çalışmaları gerçekleştirerek kalitemizi her geçen gün daha da ileri seviyeye taşımaktayız. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutan Bavella Plast daima kaliteli ve tercih edilebilir ürünler üretebilmek için çalışmaktadır. 

Her geçen gün zebra perde ve stor perde mekanizması üretim kapasitemizi arttırarak ve üretim maliyetlerini düşürerek stratejik üretim planlaması yapmakta ve sektörde yurt dışı ve uzak doğu'dan gelecek olan ürünlere karşı kalite ve maliyet avantajı sağlamaktayız. Bunun yanı sıra yurtdışı satışlarımızı da arttırarak ülkemize ihracat konusunda destek olmaktayız.


Perde Mekanizmaları firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://perdemekanizmalari.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Perde Mekanizmaları Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Perde Mekanizmaları için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Perde Mekanizmaları Firması 27-10-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 27-10-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 38 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05435712882
Güvenlik Kodu: