ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Tuba Kaya Türban Tasarım & Kalıcı Makyaj - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(530) 062 96 73
Adres Cebeci Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı Caddesi, No: 694-696A Mimoza Plaza, Kat 3, Ofis 10 34270 Sultangazi/İstanbul
SektörGüzellik
Mailtubakayaturbantasarim @ gmail.com
Görüntülenme250 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/tuba-kaya-turban-tas/
Eklenme Tarihi05-05-2022
Puan Ver

3 kız kardeşin kurmuş olduğu kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı hedefleyen butik bir işletmeyiz. Güzellik sektöründe yaşadığımız olumsuz olaylar ve beklentilerimizin tam anlamıyla karşılanmaması sebebiyle çıktığımız bu yolda çeşitli eğitim kurumlarından aldığımız sertifikalar, uzmanlık belgeleri doğrultusunda sizlere, sizlerin istediği ve hak ettiği kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Kullandığımız ürünler, hizmet ve kalite standartlarını en üst seviyede tuttuğumuz işletmemiz için her zaman söyleyeceğimiz söz ” Bizim karnemiz, sizin memnuniyetiniz.” olacaktır. En özel hissetmek istediğiniz anda sizlere bu duyguyu en üst seviyeden yaşatmayı hedeflemekteyiz. En özel günlerinizde, en özel hizmeti almaya ne dersiniz? Sizler için en kaliteli malzemeleri seçiyor, yapılacak işleme birlikte karar vererek en doğru işlemleri uyguluyor ve güzelliğinize güzellik katmayı ön planda tutuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya aklınıza takılan soruları bize sormak için iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Tuba Kaya Türban Tasarım & Kalıcı Makyaj firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Tuba Kaya Türban Tasarım & Kalıcı Makyaj Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Tuba Kaya Türban Tasarım & Kalıcı Makyaj için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: