ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Urartu Göz Tıp Merkezi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 440 44 45
Adres Halilağa Mah. İpekyolu Cad. Stad Karşısı 3. Sk. No:3 İpekyolu / VAN
SektörHastaneler
Mailbilgi @ urartugoz.com.tr
Görüntülenme26 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/urartu-goz-tip-merke/
Eklenme Tarihi11-03-2023
Puan Ver
Konumu

Urartu Göz Merkezi, Göz ile ilgili hastalıkların en az kendisi kadar hassas değerlendirilmesi ve tedavinin uzmanlık istediği ilkesiyle yola çıkarak 2005 yılında Op. Dr. Baran Bari İLHAN ve Op. Dr. Atilla YAZICIOĞLU’ nun girişimi ile hizmet vermeye başlamıştır.

Bölgemizde 15 yıldır Lazer ile gözyaşı kanal tıkanıklığı (Lazer D.S.R),Göz tansiyonu lazer (SLT Lazer )gibi İlklerle birlikte bölgede Göz Hastalıkları konusunda öncü bir kurum olma özelliğini taşıyan Urartu Göz, katarakt ameliyatlarında yakın ve uzak gözlük ihtiyacından kurtulmak, EXCİMER Lazer (Göz çizdirme lazeri olarak bilinen) gibi göz hastalıklarında yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı olmuştur. 

21.yılında bulunan Urartu Göz Merkezi 2015 yılında hizmete açtığı yeni binasında hasta odaklı hizmet anlayışı ve ileri tıp teknolojisiyle donatılan tanı ve tedavi üniteleriyle kendi alanında uzmanlaşmış doktor kadrosu, kalifiye personel ile Van’da A Grubu sağlık hizmeti konusunda en uzun ve kesintisiz hizmet veren kurum olma özeliğini sürdürmeye devam etmektedir.


Urartu Göz Tıp Merkezi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Urartu Göz Tıp Merkezi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Urartu Göz Tıp Merkezi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Urartu Göz Tıp Merkezi Firması 11-03-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 11-03-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 26 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08504404445
Güvenlik Kodu: