ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bozcaada Sosyal Yardımlaşma Vakfı - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(286) 697 86 06
Adres Alaybey, çınarlı çarşı cd. no:43, 17680 bozcaada/çanakkale
SektörBirlikler ve Dernekler
Görüntülenme809 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/bozcaada-sosyal-yard/
Eklenme Tarihi21-11-2020
Puan Ver
Konumu

Çanakkale ili Bozcaada ilçesin dedir. Bozcaada sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfının amacı gelir düzeyi düşük ailelerin isteklerinin karşılanmasına yardımcı olmak, kaynakların etkin bir biçimde kullanılmasını sağla­mak, temel ihtiyaçlarını karşılamaktan yoksun vatandaşlarımıza doğruluk, eşitlik ve objektiflik kriterlerine bağlı kalarak sosyal yardımlarla desteklemektir. 

Bozacada Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfına başka bir ilçeden yardım başvuru yapabilir miyim?

- Hayır yapamazsınız. Sadece Bozcaada ilçesinde yaşayanlar başvuru yapabilir. Eğer çanakkalenin başka bir ilçesinde yaşıyorsanız bulunduğunuz ilçede bulunan sdv başvuru yapmalısınız.

Bozcaada Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Telefon Numarası Nedir?

- 0 (286) 697-8606

Bozcaada Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adresi Nerede?

- Alaybey, çınarlı çarşı cd. no:43, 17680 bozcaada/çanakkale

Bozcaada sosyal yardımaşma ve dayanışma vakfı  yardım talebi ile ilgili müracaat yapmak isteyen vatandaşlarımız bize bu adresten erişebilir veya bu numardan iletişim kurabilirler.


Bozcaada Sosyal Yardımlaşma Vakfı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Bozcaada Sosyal Yardımlaşma Vakfı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bozcaada Sosyal Yardımlaşma Vakfı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bozcaada Sosyal Yardımlaşma Vakfı Firması 21-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 21-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 809 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02866978606
Güvenlik Kodu: