ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ekint Elektronik Ticaret Otomotiv - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 307 05 35
Adres Altay Mah. Orhan Bey Cad. Ata Yıldız Plaza No:1 Daire:20 Etimesgut/Ankara
Sektörİthalat - İhracat
Mailinfo @ ekintbusiness.com
Görüntülenme980 Kez Görüntülendi.
WebsiteEkint Elektronik Ticaret Otomotiv
Eklenme Tarihi18-03-2021
Puan Ver
Konumu

E-Kint Business Türkiye olarak el emeği ile üretim yapan esnaflarımızla 21.yüzyılın ticaret araçları olan e-ihracat ve e-ticaret platformalarıyla tanıştırmayı kendimize amaç edindik ve ülkemize borç bildik. 2002 Yılında  Almanya'da kurulan  Kint Lojistik GmbH iştiraki olarak Türkiye'de 2020 yılında faaliyetlerine başlayan E-KİNT BUSİNESS, wwww.firsatabak.com.tr alışveriş platformuyla el emeği ile hayatlarını kazanan zanaatkar esnafımızla tüketicileri buluşturmayı amaç edinmektedir. E-Kint Business olarak Türkiye'de faaliyet gösteren Diger pazar platformlarından faklı olarak ülke dışında faaliyet gösteren, Rusya'da Ozon, Avrupa, Amerika,Avusturalya da  Amazon, yine Avrupa'da ebay pazar yerlerine ortaklaşa entekre edilmiş, Güçlü platform sistemimizle faaliyet göstermektedir.
 
Amacımız Esnafımıza DÜŞÜK KOMİSYON ile daha YÜKSEK KAZANÇ getirisi imkanı sunmak ve ülkemize daha fazla döviz girdisi saglamaktır.E-Kint Business Ltd şti ,Yurt içinde yaptığı diger yatırımlarlada Doğal Ahşap oyuncak imalatı,Hakiki deri çanta imalatı,Gümüş tasarım imalatı ve Kanvas 3D Tablo imalatı ilede ülkemizde istihdama katkıda bulunmaktadır. Firmamız hakkında detaylı bilgiyi edinmek, ürünlerinizin www.firsatabak.com.tr de Yurt içinde ve Yurt dışında satışa sunulmasını talep etmek için bizimle 08503070535 numaralı telefondan iletişime geçebilir veya www.ekintbusiness.com'dan mesajınızı iletebilirsiniz.
 
Ayrıca firsatabak.com.tr sitemizden mağazanızı açarak, bu imkanlardan yararlanma fırsatını yakalayabilirsiniz.


Ekint Elektronik Ticaret Otomotiv firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.firsatabak.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ekint Elektronik Ticaret Otomotiv Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ekint Elektronik Ticaret Otomotiv için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ekint Elektronik Ticaret Otomotiv Firması 18-03-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 18-03-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 980 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08503070535
Güvenlik Kodu: