ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP
Mekait Mobil Uygulama ve Yazılım

Mekait Mobil Uygulama ve Yazılım

Mekait, her geçen gün değişen ve gelişen pazarlama koşullarında, yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak hizmet verdiği markaları farklılaştırmak ve marka ile hedef kitlesi arasında çift yönlü iletişim kurmak için çalışan İzmir mobil uygulama ve yazılım firmasıdır. Hizmet verdiği markaların, ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet göstermesi bu iddiasını kanıtlar niteliktedir. Uzun yıllar sürdürülebilir marka bilinirliği son kullanıcaya gerçek anlamda fayda sağlayan mobil yazılımlar üretmeyi temel çalışma prensibi olarak benimseyen Mekait, bu doğrultuda hizmet verdiği markaların hedeflerine ve pazar stratejilerine uygun, yaratıcı ve uygulanabilir çözüm önerileri geliştirir. Sahip olduğu amatör ruhu kaybetmeden profesyonel işler ortayakoyan Meka İnternet Teknolojileri ekibi, "Kullanıcıyı etkileyemeyen yazılım anlamsızdır" fikrine bağlı kalarak oluşturduğu yaratıcı stratejilerle, dijital platformlarda kurum kimliğine uygun marka konumlandırması yapılmasını sağlar.

Hizmetlerimiz

Iphone Mobil Uygulama ve Yazılım

Günümüzün en popüler teknolojik cihazı olan iPhone’lar üzerinde çalışacak iş alanınıza uygun her türlü uygulama geliştirme hizmetini vermekteyiz. Dünya tasarım trendlerine uygun uygulama arayüzleriyle kullanıcılarınıza en şık ve kullanışlı uygulamaları sunabilirsiniz

Ipad Mobil Uygulama ve Yazılım

Büyük ekranın avantajını kullanarak hazırladığımız iPad uygulamalarıyla tablet kullanıcılarınıza, görsel olarak oldukça zengin uygulamalar sunarak, bambaşka deneyimler yaşatabilirsiniz. İş alanınız için mutlaka sunacağımız bir çözüm vardır.

Android Mobil Uygulama ve Yazılım

Uygulamanızı hazırlatırken hızla büyüyen ve Amerika akıllı telefon pazarının %60 ‘ına hakim olan Android platformunu unutmamalısınız. Mobil sektörün yükselen yıldızı Android, uygulama indirme istatistiğiyle kullanıcılarınız için her zaman cazip olacaktır.

Android Tab Mobil Uygulama ve Yazılım

Samsung ve Google’ın piyasaya sürdüğü Android Tabletler için de uygulama geliştirmekteyiz. Saha elemanınızın veya kurumsal şirketinize özel geliştireceğimiz Android Tablet uygulamaları ile hem işlerinizi hızlandırın hemde teknolojiyi kullanarak denetim altında tutun. Mobil Uygulama Yazılım Geliştirme ve Çözümleri hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için hizmet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.